انتخاب هوشمند، انتخاب حرفه‌ای‌ها

صنعتی

3dsky pro Petrol Station Gazpromneft 3D Model
3dsky pro Petrol Station Gazpromneft 3D Model
3dsky pro Petrol Station Titan 3D Model
3dsky pro Petrol Station Titan 3D Model
3dsky pro Nuova Simonelli Aurelia Ii Digit (2Gr, 3Gr, 4Gr) 3D Model
3dsky pro Nuova Simonelli Aurelia Ii Digit (2Gr, 3Gr, 4Gr) 3D Model
3dsky pro Nordic Strong 3D Model
3dsky pro Nordic Strong 3D Model
3dsky pro Northcliffe Draco 3D Model
3dsky pro Northcliffe Draco 3D Model
3dsky pro Nordic Bw-103 3D Model
3dsky pro Nordic Bw-103 3D Model
3dsky pro Necta Concerto 3D Model
3dsky pro Necta Concerto 3D Model
3dsky pro Necta Kikko Vending And Snack Machine 3D Model
3dsky pro Necta Kikko Vending And Snack Machine 3D Model
3dsky pro Multifunctional Grillvett Grill 3D Model
3dsky pro Multifunctional Grillvett Grill 3D Model
3dsky pro Minisink High Pressure Bosch Aqt 42-13 3D Model
3dsky pro Minisink High Pressure Bosch Aqt 42-13 3D Model
3dsky pro Lincat Thermal Line 3D Model
3dsky pro Lincat Thermal Line 3D Model
3dsky pro Lawn Mower Dde Wyz18 3D Model
3dsky pro Lawn Mower Dde Wyz18 3D Model
3dsky pro La Marzocco Coffee Machine 3D Model
3dsky pro La Marzocco Coffee Machine 3D Model
3dsky pro Kitchen Nolte Neo Equipment And Industrial Attributes (V-Ray, Corona) 3D Model
3dsky pro Kitchen Nolte Neo Equipment And Industrial Attributes (V-Ray, Corona) 3D Model
3dsky pro Kitchen Barrique Cucina In Vetro 3D Model
3dsky pro Kitchen Barrique Cucina In Vetro 3D Model
3dsky pro Junior Bed 3D Model
3dsky pro Junior Bed 3D Model
3dsky pro Gym Set 3D Model
3dsky pro Gym Set 3D Model
3dsky pro Gelostandard Elite 3D Model
3dsky pro Gelostandard Elite 3D Model
3dsky pro Franke T200 3 3D Model
3dsky pro Franke T200 3 3D Model
3dsky pro Franke Foammaster 850 Black And Casselin 3D Model
3dsky pro Franke Foammaster 850 Black And Casselin 3D Model

دانلود صحنه های آماده رندر طراحی داخلی سبک صنعتی

طراحی به سبک صنعتی در سال های اخیر به سر و صدا تبدیل شده است. این سبک با الهام از حس خام کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و انبارها، دارای سقف‌های بلند و کف‌های باز است.

این شامل مصالح ساختمانی خشن و خام مانند بتن، الوار، آجر، فولاد و آهن فرفورژه است. به طور کلی، صاحبان خانه ها ظاهر ارگانیک، روستایی و خانگی ای را دوست دارند که به اصالت، راحتی و طراحی بی باک می انجامد.

در نگاه اول، می دانید که این سبک برای افرادی مناسب است که از معماری تودرتو با اشکال و فرم های وحشیانه استقبال می کنند. و می توانید آن را با طراحی داخلی شیک و هوشمند ترکیب کنید.

بخوانید: طراحی داخلی به سبک صنعتی چیست؟

طراحی داخلی سبک صنعتی چیست؟

با الهام از تغییر کاربری کارخانه‌های انقلاب صنعتی، سبک صنعتی طراحی خانه‌ها از عناصر معماری آشکار مانند لوله‌ها، آجر و بتن و فلسفه طراحی مینیمالیستی استفاده می‌کند. این سبک طراحی داخلی شامل لامپ های ادیسونی (فیلامنتی)، پلان های باز و پالت رنگ سرد و خنثی است.

در حالی که این طراحی بر اساس فضاهای باز و مینیمالیستی است، ترکیب مواد مختلف روستایی در مبلمان و لهجه های روشنایی، این فرصت را برای صاحبان خانه فراهم می کند تا طراحی داخلی صنعتی را در هر فضای زندگی وارد کنند. به ویژه خانه‌های معاصر از ترکیبی از سبک صنعتی، مدرن اواسط قرن بیستم و سبک خانه‌داری برای ایجاد ترکیبی دنج در اتاق‌های نشیمن، ناهارخوری یا در تمام خانه استفاده می‌کنند.

تاریخچه مختصری از طراحی داخلی سبک صنعتی

در حالی که به عنوان یک سبک مدرن تلقی می شود، دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی ریشه در انقلاب صنعتی دارد. توسعه کارخانه‌های غول‌پیکر که می‌توانند ماشین‌های بزرگ و کارگران زیادی را در خود جای دهند، اساس طراحی صنعتی است.

  • انقلاب صنعتی اول:

در دهه 1760، انقلاب صنعتی آغاز تولید انبوه در اروپای شهری و ایالات متحده بود. کارخانه‌ها آغاز معماری صنعتی بودند، با پنجره‌های بزرگ و شبکه‌ای برای ورود هوای تازه و نور طبیعی فراوان، طبقات بلند، پلان‌های باز و دیوارهای آجری آشکار. البته که بسیاری از این عناصر برای ایمنی بودند. به عنوان مثال، گچ که به طور سنتی دیوارهای آجری را می پوشاند، برای جلوگیری از خطر آتش سوزی بود که منجر به سبک آجر نمایان شد.

  • انقلاب صنعتی دوم:

در دهه 1870، انقلاب صنعتی دوم منجر به ایجاد کارخانه‌های بزرگ‌تر شد، زیرا کسب‌وکارها فعالیت‌های خود را زیر یک سقف ادغام کردند. این سازه ها به مصالح ساختمانی قوی تری مانند بتن و فولاد نیاز داشتند که هنوز در معرض دید باقی مانده بودند. اولین لامپ های ادیسونی، مشخصه اصلی روشنایی صنعتی، در سال 1879 اختراع شدند. این دوره زمانی همچنین الهام بخش این سبک و سبک استیمپانک بود.

  • کمبود مسکن در دهه 2000:

در حالی که کارخانه های قدیمی تقریباً 250 سال بود که وجود داشتند، سبک صنعتی در دهه 2000 زمانی که نیویورک و سایر مناطق شهری با کمبود مسکن مواجه بودند، پدیدار شد. کارخانه ها به آپارتمان های صنعتی با پلان طبقه باز تبدیل شدند. عناصر اصلی ساختاری کارخانه ها از مواد در معرض دید و پنجره های بزرگ به امتیاز فروش تبدیل شدند.

  • ظهور مینیمالیسم و دیگر ​​هیج:

اخیراً ظهور مینیمالیسم منجر به استقبال از طراحی داخلی صنعتی شده است. زیرا عناصر روستایی و تغییر کاربری، متناسب با خطوط صاف و مستقیم، و مینیمالیستی را در خود دارد. حتی از سبک های شهری خارج و به خانه های بزرگ حومه شهر که دارای پلان های باز، پنجره های بزرگ و پالت های خنثی هستند نیز کشیده شده است.

این سبک در طراحی اسکاندیناوی نیز محبوب است، جایی که پالت خنثی، چرم خراشدار، و استفاده از چوب بازیافتی و سایر مواد خام به خوبی با هیج، سبک دنج تر و مینیمالیستی ترکیب می شود.

7 ویژگی طراحی داخلی صنعتی

اگرچه ظاهر صنعتی شامل طراحی ساده و لوازم جانبی کمتر است، در اینجا هفت ویژگی وجود دارد که سبک را مشخص می کند و می تواند ایده های دکور را الهام بخشد:

           1           پالت رنگ خنثی:

فضاهای صنعتی مانند سایر طرح های مینیمالیستی به سادگی از سایه های سفید استفاده نمی کنند. از طیف رنگ های سفید، خاکستری، سیاه و همچنین رنگ های خنثی قهوه ای استفاده می کند.

           2           نور طبیعی را در آغوش بگیرید:

دکور صنعتی معمولاً دارای پنجره‌های طبیعی بزرگ با شیشه‌های سیاه است که گاهی اوقات به صورت شبکه‌ای هستند.

           3           مصالح معماری برجسته:

سبک صنعتی به طور معمول دارای پلان های باز و سقف های بلند است. به جای استفاده از دیوار خشک یا کاغذ دیواری، ساختمان ها دارای آجر اکسپوز، کف بتنی، لوله های صنعتی و کانال های قابل مشاهده هستند.

           4           مواد تغییر کاربری:

یک میز قهوه چوبی با چرخ‌های کرچکی، قفسه کتاب ساخته شده از مواد بازیافتی، و میزهای ناهارخوری تغییر کاربری‌داده شده، یکی از اصلی‌ترین سبک‌های صنعتی و راهی عالی برای وارد کردن عناصر طبیعی به مواد فلزی سنگین هستند.

           5           لامپ های کم نور:

لامپ های ادیسونی که به صورت تکی یا در یک گروه تزئینی به عنوان آویز بکار می روند، از عناصر رایج دکوراسیون خانه های صنعتی هستند. اگر چیزی کمتر خلوت را ترجیح می دهید، گنبدهای فلزی بزرگ، چراغ های آویز یا لامپ های کفی که لامپ را نمایان می کنند نیز ایده های طراحی صنعتی محبوب هستند.

           6           خطوط گرافیکی:

چه یک شیشه پنجره باشد و چه چرخ آهنی روی چهارپایه های بار، این سبک خطوط تمیز و گرافیکی را دوست خواهید داشت، به خصوص با فلزات سیاه، نه خطوط و الگوهای سینوسی. البته این را نباید با ظاهر گرافیکی و بسیار شیک آرت دکو که رنگ های جسور و متالیک را برجسته می کند اشتباه بگیرید.

           7           با منسوجات طبیعی دلپذیری ایجاد کنید:

پارچه‌هایی مانند چرم یا کتان کم رنگ است در این محیط‌ها هم برای مبلمان و هم برای تاکید بیشتر به خوبی حسی دنج و راحت ایجاد می‌کنند.

طراحی داخلی سبک صنعتی

7 عنصر اصلی طراحی به سبک صنعتی که خانه شما را متحول می کند

           1           لوله ها و کانال های در معرض دید

کانال های تهویه مطبوع، لوله های برق فولادی گالوانیزه و لوله های مسی آب را با استفاده از رنگ روشن، ناتمام یا برجسته بگذارید. رونمایی از این موارد، آنها را به یک نقطه کانونی خیره کننده در خانه شما تبدیل می کند.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که تیرها، مهاربندها و ستون های فلزی را با پرایمر استاندارد اکسید قرمز تیره کنید تا از خوردگی جلوگیری شود، سپس آنها را با رنگ تیره رنگ کنید تا ظاهری تمیزتر داشته باشید.

می توانید برای ارتقاء سطح طرح، از لوله های قدیمی به عنوان دکور استفاده کنید. برخی از افراد این الگو را در مبلمان نیز وارد می کنند.

           2           ترکیب چوب با فلز
عناصر فلزی و چوبی عناصر حیاتی خانه های سبک صنعتی هستند. اینها به خوبی با هم ترکیب می شوند و فضای داخلی گرم، هماهنگ و خاکی به فضا می بخشند.

           3           دیوارهای آجری جسورانه
یکی دیگر از عناصر طراحی جسورانه که باید امتحان کنید، نمایاندن یک دیوار آجری است. اگر خانه شما قبلاً آن را دارد، آن را به رخ بکشید. دیوارهای آجری خام و خشن، لهجه زیبای یک خانه به سبک صنعتی هستند.

           4           کف بتنی
کف های بتنی پس زمینه همه کاره و عالی برای دکوراسیون به سبک صنعتی هستند. به علاوه، آنها بادوام و مقاوم در برابر خراش هستند.

این گونه کف‌ها همان‌طور که هست زیبا هستند، بنابراین استفاده از فرش‌های سطحی را به حداقل برسانید. اگر نیاز از فرش قطعیست، مطمئن شوید که دارای پشتی لاستیکی است تا از لغزش جلوگیری شود.

اگر فکر می‌کنید کف‌های بتنی برای خانه‌تان سرد به نظر می‌رسند، ساخت کف‌های چوبی یا پارکت را در نظر بگیرید. کف های چوبی نیز می توانند به اتاق گرما بیافزایند.

           5           مبلمان و لوازم جانبی قدیمی

مبلمان و دکوراسیون قدیمی به دلیل سادگی شناخته شده است. اینها در داخل خانه ها با عناصر طراحی چوب، فلز و آجر روستایی بسیار عالی هستند. فرم ها، اشکال و خطوط ساده ظاهر را متعادل می کند، بنابراین طراحی کلی برای چشم ها خیلی سخت نیست.

فروشگاه‌های مبلمان و لوازم خانگی زیادی وجود دارد که مبلمان و لوازم جانبی سبک قدیمی را می‌فروشند. وقتی می‌خواهید هزینه‌ها را کاهش دهید، سعی کنید به دنبال گنجینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر در فروش‌های حیاط، فروش و فروشگاه‌های صرفه‌جویی باشید.

           6           لامپ های تابشی

چراغ‌های آویز با سیم‌های آویزان بلند در خانه‌های صنعتی، به‌ویژه در فضای باز، عالی به نظر می‌رسند. قطعاتی را انتخاب کنید که دارای لمس صنعتی قوی هستند. مانند قطعاتی که از فولاد، مس یا آهن ساخته می شوند.

           7           رنگ های زمینی
انتخاب رنگ و مواد انتخابی شما می تواند حال و هوای خانه شما را ایجاد کند یا آن را خراب کند. ادغام فلز، بتن، آجرکاری و الوار از قبل هماهنگی کاملی را ایجاد می کند. سپس، این شما هستید که بین رنگ‌های خنثی و رنگ‌های خاکی تعادل برقرار می کنید. مشکی را روی ویژگی‌هایی که می‌خواهید متمایزتر شوند بکار ببرید. یا وقتی می‌خواهید ظاهر تمیزتری به اشیا بدهید، سفید را امتحان کنید.

انتخاب عاقلانه رنگ و پالت مواد ضروری است. به چند رنگ گرفته شده از عناصر موجود در فضا بچسبید و آنها را به لوازم جانبی ببرید. طراحی به سبک صنعتی در واقع از امروز ترند شده است. استفاده از تمام این 7 عنصر کلیدی طراحی به سبک صنعتی، حتی با بودجه محدود، می تواند به شما کمک کند خانه ای به سبک صنعتی خود بسازید که مطابق با روند شما باشد.

Go to Top